| Nazwa | Plastikowy podziemny zbiornik na wodę |
|---|---|
| Kolor | Niestandardowy kolor |
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| Wykończenie powierzchni | Piaskowanie, polerowanie lub dostosowywanie |
| Materiał | LLDPE |
| Słowo kluczowe | Zbiornik adblue /obrotowe tworzywa sztuczne |
|---|---|
| Producent | Usługa OEM |
| Materiał | Plastikowe |
| Model kształtowania | formowanie rotacyjne, formowanie rotacyjne |
| Grubość ściany pleśni | 8-10mm |
| Waga | Zwyczajne |
|---|---|
| Odporność na temperaturę | Wysoki |
| Materiał | Aluminiowa forma kęsów T6061 |
| Konserwacja | Niskie |
| Zastosowanie | Szeroki zasięg |
| Nazwa | Aluminiowe formy obrotowe |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Trwałość | Wysoki |
| Czas produkcji | Krótki |
| Kształt | Dostosowywalne |
| Słowo kluczowe | Aluminiowe formy obrotowe |
|---|---|
| Producent | Usługa OEM |
| Cechy | Odporność na promieniowanie UV/wysoką temperaturę |
| Tryb kształtowania | Obróbka CNC |
| Materiał formy | Fabryka aluminium do formowania rotacyjnego |
| Producent | Usługa OEM |
|---|---|
| Cechy | Odporność na promieniowanie UV/wysoką temperaturę |
| Tryb kształtowania | Obróbka CNC |
| Materiał formy | Fabryka aluminium do formowania rotacyjnego |
| Oprogramowanie do projektowania | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Słowo kluczowe | Produkty RotoMoulding |
|---|---|
| Waga | Zwyczajne |
| Odporność na temperaturę | Wysoki |
| Materiał | Aluminiowa forma kęsów T6061 |
| Konserwacja | Niskie |
| Producent | Usługa OEM |
|---|---|
| Materiał formy | Fabryka aluminium do formowania rotacyjnego |
| Materiał z tworzywa sztucznego | Proszek do mieszania LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE lub proszek modyfikowany |
| Obsługa powierzchni | Lustro/piaskowanie/błyszczący |
| Odporność na promienie UV | - Tak, proszę. |
| Typ kształtowania | Fabryka formowania obrotowego |
|---|---|
| Materiał formy | Aluminium A356/Aluminium kute |
| Materiał produktu | Proszek do mieszania LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE lub proszek modyfikowany |
| Grubość formy | 8 mm-12 mm dostosowane |
| Grubość ścianki produktu | 4 mm-8 mm dostosowane |
| Producent | Usługa OEM |
|---|---|
| Cechy | Odporność na promieniowanie UV/wysoką temperaturę |
| Tryb kształtowania | Obróbka CNC |
| Materiał formy | Fabryka aluminium do formowania rotacyjnego |
| Oprogramowanie do projektowania | PROE.UG.CAD.Soldworks |