| Producent | Usługa OEM |
|---|---|
| Materiał formy | Fabryka aluminium do formowania rotacyjnego |
| Materiał z tworzywa sztucznego | Proszek do mieszania LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE lub proszek modyfikowany |
| Obsługa powierzchni | Lustro/piaskowanie/błyszczący |
| Odporność na promienie UV | - Tak, proszę. |
| Nazwa | odlewanie rotacyjne |
|---|---|
| Typ kształtowania | Forma do formowania rotacyjnego |
| Materiał produktu | Proszek do mieszania LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE lub proszek modyfikowany |
| Grubość ścianki produktu | 4 mm-8 mm dostosowane |
| Technologia wykonania form | Odlewanie ciśnieniowe i CNC |
| Pojemność produkcyjna | duże |
|---|---|
| Odporność na korozję | Świetnie. |
| Trwałość | Wysoki |
| Koszty | Przystępna cena |
| Wykończenie powierzchni | Gładki |
| Cechy | Wysoka jakość/odporność na wysokie temperatury |
|---|---|
| Materiał formy | Fabryka aluminium do formowania rotacyjnego |
| Oprogramowanie do projektowania | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Proces formowania | Formowanie rotacyjne CNC |
| Kolor i rozmiar | Dostosowany port |
| Nazwa | automatyczna maszyna do czyszczenia |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna | duże |
| Typ kształtowania | Forma do formowania rotacyjnego |
| Materiał formy | Aluminium A356/Aluminium kute |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa | meble w formie obrotowej |
|---|---|
| Typ kształtowania | Forma do formowania rotacyjnego |
| Materiał formy | Aluminium A356/Aluminium kute |
| Materiał produktu | Proszek do mieszania LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE lub proszek modyfikowany |
| Grubość formy | 8 mm-12 mm dostosowane |
| Nazwa | Produkty do formowania rotacyjnego |
|---|---|
| Kolor | Niestandardowy kolor |
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| Logo | / / / Logo / / |
| Wykończenie powierzchni | Piaskowanie, polerowanie lub dostosowywanie |
| Zastosowanie | Szeroki zasięg |
|---|---|
| Precyzja | Dokładny |
| Czas produkcji | Krótki |
| Odporność na temperaturę | Wysoki |
| Rodzaj | Rotacyjny |
| Nazwa | Rotomolding zimne wiadro |
|---|---|
| Typ kształtowania | Forma do formowania rotacyjnego |
| Materiał produktu | Proszek do mieszania LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE lub proszek modyfikowany |
| Grubość formy | 8 mm-12 mm dostosowane |
| Materiał formy | Aluminium A356/Aluminium kute |
| Typ kształtowania | Forma do formowania rotacyjnego |
|---|---|
| Materiał formy | Aluminium A356/Aluminium kute |
| Grubość formy | 8 mm-12 mm dostosowane |
| Technologia wykonania form | Odlewanie ciśnieniowe i CNC |
| Oprogramowanie do projektowania | CAD/UG itp. |