| Nazwa | Forma do formowania rotacyjnego |
|---|---|
| Kolor | srebra |
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| Logo | / / / Logo / / |
| Wykończenie powierzchni | Piaskowanie, polerowanie lub dostosowywanie |
| Słowo kluczowe | Zbiornik paliwa z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Kolor | Niestandardowy kolor |
| Logo | / / / Logo / / |
| Wykończenie powierzchni | Piaskowanie, polerowanie lub dostosowywanie |
| Materiał | LLDPE |
| Kolor | srebra |
|---|---|
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| Logo | / / / Logo / / |
| Wykończenie powierzchni | Piaskowanie, polerowanie lub dostosowywanie |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | srebra |
|---|---|
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| Logo | / / / Logo / / |
| Wykończenie powierzchni | Piaskowanie, polerowanie lub dostosowywanie |
| Materiał | Aluminium |
| nama | Zbiornik adblue |
|---|---|
| Producent | Usługa OEM |
| Materiał | Plastikowe |
| Model kształtowania | formowanie rotacyjne, formowanie rotacyjne |
| Grubość ściany pleśni | 8-10mm |
| Precyzja | Dokładny |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Czas produkcji | Krótki |
| Trwałość | Wysoki |
| Kształt | Dostosowywalne |
| Typ kształtowania | forma obrotowa |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Materiał produktu | Proszek do mieszania LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE lub proszek modyfikowany |
| Grubość ścianki produktu | 4 mm-8 mm dostosowane |
| Grubość formy | 8 mm-12 mm dostosowane |
| Precyzja | Dokładny |
|---|---|
| Nazwa | Sadzarka kwiatowa |
| Pojemność produkcyjna | duże |
| Odporność na korozję | Świetnie. |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Niestandardowy kolor |
|---|---|
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| Logo | / / / Logo / / |
| Wykończenie powierzchni | Piaskowanie, polerowanie lub dostosowywanie |
| Materiał | LLDPE |
| Gwarancja | Zbywalny |
|---|---|
| Kolor | Kolor niestandardowy |
| Wielkość | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Lekkie | - Tak, proszę. |