| Kształt | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał | polietylen |
| technologii | Formowanie rotacyjne |
| Odporność na temperaturę | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Producent | Usługa OEM |
|---|---|
| Materiał formy | Fabryka aluminium do formowania rotacyjnego |
| Materiał z tworzywa sztucznego | Proszek do mieszania LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE lub proszek modyfikowany |
| Obsługa powierzchni | Lustro/piaskowanie/błyszczący |
| Odporność na promienie UV | - Tak, proszę. |
| Producent | Usługa OEM |
|---|---|
| Cechy | Odporność na promieniowanie UV/wysoką temperaturę |
| Tryb kształtowania | Obróbka CNC |
| Materiał formy | Fabryka aluminium do formowania rotacyjnego |
| Oprogramowanie do projektowania | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Nazwa | Forma do formowania rotacyjnego |
|---|---|
| Kształt | niestandardowe |
| Materiał | polietylen |
| technologii | Formowanie rotacyjne |
| Odporność na temperaturę | Wysoki |
| Kształt | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał | polietylen |
| technologii | Formowanie rotacyjne |
| Odporność na temperaturę | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa | Narzędzia do formowania rotacyjnego |
|---|---|
| Kształt | niestandardowe |
| Materiał | polietylen |
| technologii | Formowanie rotacyjne |
| Odporność na temperaturę | Wysoki |
| Cechy | prosty, tani, odpowiedni |
|---|---|
| Materiał formy | Fabryka aluminium do formowania rotacyjnego |
| technologii | Formowanie rotacyjne |
| Oprogramowanie do projektowania | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Kolor i rozmiar | Dostosowane /Ty LOGO |
| Materiał produktu | Plastikowy podziemny zbiornik na wodę |
|---|---|
| Typ kształtowania | Forma do formowania rotacyjnego |
| Materiał formy | Aluminium A356/Aluminium kute |
| Grubość formy | 8 mm-12 mm dostosowane |
| Grubość ścianki produktu | 4 mm-8 mm dostosowane |
| Kształt | Zwyczajne |
|---|---|
| niestandardowe | - Tak, proszę. |
| Materiał produktu z tworzywa sztucznego | LLDPE, MDPE i HDPE |
| Odporny na warunki atmosferyczne | - Tak, proszę. |
| Funkcja | Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych |
| Szybkość pędzla | 1000 rpm/niestandardowe |
|---|---|
| Rodzaj | Elektryczne |
| Długość przewodu | 5M i bezprzewodowe/niestandardowe |
| Szerokość czyszczenia | 30 cm/niestandardowy |
| Źródło energii | AC |