| Nazwa produktu | Plastiki formowane w trybie rotacyjnym |
|---|---|
| Czas realizacji | 30 dni |
| Model kształtowania | formowanie rotacyjne, formowanie rotacyjne |
| Grubość ściany pleśni | 8-10mm |
| Możliwość zaopatrzenia | 4-8 mm, grubość dostosowana |
| Nazwa | na zamówienie formowanie rotacyjne |
|---|---|
| Precyzja | Dokładny |
| Pojemność produkcyjna | duże |
| Odporność na korozję | Świetnie. |
| Materiał | Aluminium |
| Precyzja | Dokładny |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna | duże |
| Odporność na korozję | Świetnie. |
| Materiał | Aluminium |
| Trwałość | Wysoki |
| Precyzja | Dokładny |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna | duże |
| Odporność na korozję | Świetnie. |
| Materiał | Aluminium |
| Trwałość | Wysoki |
| Typ kształtowania | Tworzenie kształtu rotacyjnego |
|---|---|
| Materiał formy | Aluminium A356/Aluminium kute |
| Materiał produktu | Proszek do mieszania LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE lub proszek modyfikowany |
| Grubość formy | 8 mm-12 mm dostosowane |
| Grubość ścianki produktu | 4 mm-8 mm dostosowane |
| Kształt | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał | polietylen |
| technologii | Formowanie rotacyjne |
| Odporność na temperaturę | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa | Produkty formowania obrotowego |
|---|---|
| Kształt | niestandardowe |
| Materiał | polietylen |
| technologii | Formowanie rotacyjne |
| Odporność na temperaturę | Wysoki |
| Nazwa | Przemysłowy wózek z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Kształt | niestandardowe |
| Materiał | polietylen |
| technologii | Formowanie rotacyjne |
| Odporność na temperaturę | Wysoki |
| Kształt | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał | polietylen |
| technologii | Formowanie rotacyjne |
| Odporność na temperaturę | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Kształt | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał | polietylen |
| technologii | Formowanie rotacyjne |
| Odporność na temperaturę | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |