| Kształt | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał | polietylen |
| technologii | Formowanie rotacyjne |
| Odporność na temperaturę | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa | Plastikowe formowanie obrotowe |
|---|---|
| Kształt | niestandardowe |
| Materiał | polietylen |
| technologii | Formowanie rotacyjne |
| Odporność na temperaturę | Wysoki |
| Typ kształtowania | forma Ratational |
|---|---|
| Materiał formy | Aluminium A356/Aluminium kute |
| Materiał produktu | Proszek do mieszania LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE lub proszek modyfikowany |
| Grubość formy | 8 mm-12 mm dostosowane |
| Technologia wykonania form | Odlewanie ciśnieniowe i CNC |
| Nazwa | Aluminiowe formy obrotowe |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Trwałość | Wysoki |
| Czas produkcji | Krótki |
| Kształt | Dostosowywalne |
| Nazwa | Aluminiowe formy obrotowe |
|---|---|
| Precyzja | Dokładny |
| Pojemność produkcyjna | duże |
| Odporność na korozję | Świetnie. |
| Materiał | Aluminium |
| Nazwa | Przydatny zbiornik paliwa |
|---|---|
| Producent | Usługa OEM |
| Pojemność | Zwyczajne |
| Materiał | Plastikowe |
| Instalacja | Łatwo. |
| Nazwa | zbiorniki do formowania rotacji |
|---|---|
| Kolor | Niestandardowy kolor |
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| Logo | / / / Logo / / |
| Wykończenie powierzchni | Piaskowanie, polerowanie lub dostosowywanie |
| Nazwa | Kajak na zamówienie |
|---|---|
| Podnóże | Zmiennik |
| System namierzający | Płetwa |
| Szerokość | 30 cali |
| Pojemność masy | 300 funtów |
| Nazwa produktu | Plastiki formowane w trybie rotacyjnym |
|---|---|
| Czas realizacji | 30 dni |
| Model kształtowania | formowanie rotacyjne, formowanie rotacyjne |
| Grubość ściany pleśni | 8-10mm |
| Możliwość zaopatrzenia | 4-8 mm, grubość dostosowana |
| Nazwa | Formy do doniczek ogrodowych |
|---|---|
| Produkt_Trwałość | Trwałe |
| Produkt_forma | Niestandardowy kształt |
| Rodzaj produktu | Narzędzia ogrodowe |
| Personalizacja produktów | Dostępne opcje niestandardowego logo i projektu |