| Typ kształtowania | Forma do formowania rotacyjnego |
|---|---|
| Materiał formy | Aluminium A356/Aluminium kute |
| Materiał produktu | Proszek do mieszania LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE lub proszek modyfikowany |
| Grubość formy | 8 mm-12 mm dostosowane |
| Grubość ścianki produktu | 4 mm-8 mm dostosowane |
| Producent | Usługa OEM |
|---|---|
| Materiał formy | Fabryka aluminium do formowania rotacyjnego |
| Materiał z tworzywa sztucznego | Proszek do mieszania LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE lub proszek modyfikowany |
| Obsługa powierzchni | Lustro/piaskowanie/błyszczący |
| Odporność na promienie UV | - Tak, proszę. |
| Kolor | Niestandardowy kolor |
|---|---|
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| Logo | / / / Logo / / |
| Wykończenie powierzchni | Piaskowanie, polerowanie lub dostosowywanie |
| Materiał | LLDPE |
| Cechy | "Wierna jakość/odporność na wysokie temperatury/lżejsza waga" |
|---|---|
| Materiał formy | Fabryka aluminium do formowania rotacyjnego |
| Oprogramowanie do projektowania | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Port | Fabryka Jiangsu YOUGE |
| Możliwość zaopatrzenia | 100 zestawów/zestawy miesięcznie |
| Precyzja | Dokładny |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna | duże |
| Odporność na korozję | Świetnie. |
| Materiał | Aluminium |
| Trwałość | Wysoki |
| Precyzja | Dokładny |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna | duże |
| Odporność na korozję | Świetnie. |
| Materiał | Aluminium |
| Trwałość | Wysoki |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu Nantong |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| Logo | niestandardowe |
| Tryb kształtowania | Formowanie rotacyjne |
| Materiał | HDPE, LLDPE |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu Nantong |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| Logo | niestandardowe |
| Tryb kształtowania | Formowanie rotacyjne |
| Materiał | HDPE, LLDPE |
| Typ kształtowania | Forma paletowa do formowania rotacyjnego do pojemników na wycieki |
|---|---|
| Materiał formy | Fabryka aluminium do formowania rotacyjnego |
| Grubość formy | 8 mm-12 mm dostosowane |
| Kolor i rozmiar | niestandardowe |
| Materiał z tworzywa sztucznego | LLDPE MDPE HDPE |
| Nazwa | odlewanie rotacyjne |
|---|---|
| Tworzywo | Aluminium |
| Kolor | Srebrny |
| Rozmiar | Rozmiar niestandardowy |
| Logo | Niestandardowe logo |